Kaubanduses on saada mitmeid erinevaid seepe. Enamus neist siiski enamasti kandilised ja üsna igava välimusega. Siit leiad käsitööna valminud omanäolise ja pilkupüüdva välimusega aromaatsed seebid. Igapäevasest igavast ja üksluisest hügieenitoimingust saab koheselt eriline pesemiselamus, mis pakub nii silmailu kui "aroomiteraapiat". Koorivate ja saviga seepide puhul saab kogeda ka koduse SPA-tunnet. Kauni ja põneva välimusega käsitööseebid sobivad nii kingituseks kui enda naha hellitamiseks. Kätepesu on taas moes. Hoia end ja oma lähedasi!

Mica kitsepiimaga ja läbipaistvas seebisegus.
Dsc 3303
Magustoitu meenutava kujundusega seep on iga vannitoa ehteks. Kena ja naiselik välimus lausa kutsuvad seepi kasutama. Ja mis kõige parem-lisaks pesemisele on savi ka nahale kasulik. Omanäoline kingitus koduseid SPA-päevi hindavale inimesele. Kaunis käsitöö kingitus, mis hellitab nii nahka kui sil…
Dsc 3305
Puuviljamagustoitu meenutavad seebid pakuvad palju silmailu, kuid on ka mõnusalt koorivate omadustega. Sobivad eriti magusamaid aroome eelistavatele inimestele. Noored neiud, kes juba iluprotseduuride vastu huvi üles näitavad naudivad kindlasti kodust SPA-päeva puuviljalõhnalise seebiga. Käsitöö …
Seep jalg
Kaunite jalgade hindajatele ideaalne käsitöökingitus. Nii lavendel kui ka piparmünt on rahustava toimega ning aitavad jalgadel peale pikka väsitavat päeva lõõgastuda. Seebis sisalduv pimsikivi koorib jalgadelt surnud nahka jättes regulaarse kasutamise korral jalatallad siidiselt pehmeks.

Seep on …
TulemÄrgid
5,20 €
AMBUR - Nad janunevad alati uute teadmiste järele. Nad tahavad ise kõike proovida ja kogeda.Seiklemine on neil veres ning võimalusel reisivad nad sinna kuhu vibuga lastud nool maandub.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebi…
TulemÄrgid
5,20 €
JÄÄR - Nad on ambitsioonikad ja tegusad. Ka kõige keerukamaid probleeme tormavad nad pea ees lahendama. Neile meeldib võistelda ning õle kõige soovivad nad olla edukad ja esimesed.

Seep jÄÄtis
Üks armas jäätis toob kohe suvemälestused meelde ning paneb suu naeratama. Suve armastavale maiasmokale pakub see seep palju silmailu ning aroom paneb päris jäätist igatsema. Käsitöö kingitus, mis sobib ideaalselt kleepuvate ja magusate käte pesuks peale jäätise söömist.

Seep on valmistatud kitsep…
ÕhumÄrgid
5,20 €
KAALUD - Nad otsivad elus tasakaalu, harmooniat ja õiglust. Kaaludele meeldib tasakaal kõigis eluaspektides. Tänu sellele on neil ka hea silm ilu ja kunsti osas.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi. Seep ka…
ÕhumÄrgid
KAKSIKUD - Spontaansed, mängulised ja nii uudishimulikud. Nad on väga sotsiaalsed ning armastavad rääkida. Neis on sageli kaks väga erinevat poolt.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi. Seep kaalub 125g (o…
VeemÄrgid
5,20 €
KALAD - Nad on intuitiivsed, empaatilised ja tundlikud. Kalad elavad justkui päris- ja fantaasiamaailmas korraga. Sageli on nad väga loovad.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi. Seep kaalub 125g (oleneval…
MaamÄrgid
KALJUKITS - Nad on väga praktilised ja töökad. Sihikindlalt kuid kannatlikult liiguvad nad oma eesmärkide suunas. Sageli on just nemad sündinud liidrid.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi. Seep kaalub 12…
Seep karu
1,40 €
Armas karuke on sobiv käsitöö kingitus lastele, katsikule minnes kui ka hinges lapsemeelsetele.

Seep on valmistatud kitsepiimaga seebisegust (v.a šokolaad, intensiivsema värvitooni saavutamiseks on kasutatud läbipaistvat seebimassi). Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab se…
Seep libikas
Liblikas on naiselik käsitöö kingitus ilu ja puhtust hindavale naisele või tüdrukule. Usutakse, et liblikat käes hoides täituvad ka soovid. Ideaalne nii suure kui väikese printsessi vannituba kaunistama.

Seep on valmistatud kitsepiimaga seebisegust (v.a šokolaad, intensiivsema värvitooni saavut…
TulemÄrgid
5,20 €
LÕVI - Nad on lojaalsed ja kirglikud. Nad on väga kuningliku olemusega ja staariks sündinud. Teatraalsus ja dramaatilisus ei ole nende jaoks võõras.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi. Seep kaalub 125g (…
Seep massaz
Käsitöö kingitus, mis muudab pesemisrituaale ja teeb sellest tõelise elamuse. Massažiseebi mummukeste abil saab pesemise ajal oma keha masseerida. Lõõgastava massaži hindajatele igati sobilik kingitus.

Seep on valmistatud kitsepiimaga seebisegust (v.a šokolaad, intensiivsema värvitooni saavutami…
MaamÄrgid
5,20 €
NEITSI - Nad on loogilised, süstemaatilised ja praktilised. Perfektsionistliku täpsuse ja kannatlikkusega lihvivad nad oma kätetööd. Kergusega märkavad nad ka detaile.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi.…
Dsc 3298
6,00 €
Roosi on läbi aegade peetud armastuse sümboliks. Miks mitte üllatada oma kallimat praktilise roosiga, mille lõhna jätkub kauemaks. Samuti ei närbu seebist roosid. Armas käsitöö kingitus sõbrapäevaks, pulma-aastapäevaks, sünnipäevaks ja teisteks olulisteks tähtpäevadeks.  

Seep on valmistatud kits…
VeemÄrgid
SKORPION - Nad on salapärased ja müstilised. Skorpionid on väga kalkuleerivad ning torkavad kui sa seda kõige vähem oodata oskad. Nad on sihikindlad ning liiguvad töökalt oma eesmärkide suunas.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli anna…
20210716 102002
Süsi ei ole sugugi mitte ainult grillimiseks mõeldud. Aktiivsüsi mõjub imeliselt nii seedehäirete puhul kui ka naha puhastamisel. Süsi aitab eemaldada nahalt liigset rasu, toksiine ja jääkaineid. Sobiv kingitus naha puhtusest lugu pidavale inimesele.

Seep on valmistatud mahe seebisegust, millest …
MaamÄrgid
5,20 €
SÕNN - Nad armastavad luksust ning kõike, mis silmale ilus. Samas ei karda nad varrukaid üles keerata ja tööd teha. Nad on kannatlikud ja sihikindlad, mida aetakse sageli segamini jonnakusega. 

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli an…
Dsc 3310
Käsitöö kingitus, mis sobib ideaalselt magusasõpradele. Isuäratav seep, mida saab silmadega süüa on vahva ja pilkupüüdev lisand vannituppa. Pere pisemate eest tasub seep siiski ära peita, sest nad võivad eksikombel seda söödavaks pidada. Puuviljased ja magusad aroomid muudavad seebi eriti isuäratav…
Seep sÜda
2,00 €
Armas käsitöö kingitus oma kallimale või sõbrale valentinipäeval. Samuti sobib aastapäeva tähistamiseks. Saad kinkida oma südame ja näidata kui puhas on teie armastus.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa aroomi.…
Seep Üllatusmuna
Käsitöö kingitus, mis paneb pisikesed põnnid käsi pesema. Seebi keskel ootav üllatus muudab kätepesu põnevaks ja meeldivaks. Vahva kingitus 3+ aastastele põnnidele. Sobiv kingitus lihavõttepühade tähistamisel.

HOIATUS! Toode ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab väikeseid osi-lämbumisoht!

Seep on va…
VeemÄrgid
5,20 €
VÄHK - väga empaatilised ja emotsionaalsed. Nende tundmaõppimiseks pead murdma läbi nende kooriku. Nad on väga siirad, kuigi esialgu võivad nad näida külma ja eemalolevana.

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomiõli annab seebile mõnusa ar…
ÕhumÄrgid
VEEVALAJA - innovaatilised, progressiivsed ja intelligentsed. Sageli on just nemad revolutsiooniliste ideede autoriteks. Nad on väga humanitaarsed ning armastavad endast nõrgemate eest hoolitsemist. 

Seep on valmistatud läbipaistvast seebimassist. Seebile tooni andmiseks on kasutatud micat. Aroomi…