Oled tüdinud igava välimusega kaubanduses pakutavatest lõhnakuuskedest? Viskad lõhnakuuse ära kui aroom kaob? Sa pole nõus oma autot loodussäästlikuma vastu vahetama või ei saa sa seda endale muudel põhjustel lubada? Nüüd on sul võimalus oma käitumis-ja tarbimisharjumusi muuta ning autosõidust aroomiteraapiline elamus teha ilma üüratuid summasid kulutamata. Vineerist lõhnakuusk on keskkonnasõbralik ja korduvkasutatav. Kui lõhn kaob on lõhnakuusk taas aroomiõliga värskendatav ning seda ei pea ära viskama ega uut ostma tormama ehk see säästab nii raha kui keskkonda. Isegi kui lõhnakuusk puruneb saab selle küttekoldes või lõkkes põletada vältides nii prügi loodusesse sattumist. Rekkamehestbussijuhist või mõne muu töö pärast palju itvale brale/kallimale/pereliikmele ideaalne käsitöö kingitus. Tänu erilise lõhnakuusele püsid tal alati meeles ning oled temaga kaasas. Nii on ka tal kodust eemal olles kodusem tunne
ÕhuvÄrskendi aroomiÕli
Aroomiõli vineerist lõhnakuuskedele. Pudel sisaldab 1ml aroomiõli.  Anna oma panus ja hoia loodust. Kasuta lõhnakuuske korduvalt.
Ambur
Ambur - sind võime ette kujutada matkaautona. Amburid on kõige seilkus- ja reisihimulisemad. Nad ihkavad vabadust ning armastavad maailma avastada. Nad on positiivsed ja janunevad teadmiste järele.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist kujule pulgakese abil mõ…
ÕhuvÄrskendi auto
Oled tüdinud igava välimusega tüüpilisest kaubanduses saada olevast lõhnakuusest? Nende aroom kaob ja viskad need lihtsalt prügikasti? Enam mitte. Kaunista oma auto või kingi sõbrale hoopis omapärasem lõhnakuusk, mida saab korduvalt uuesti lõhnastada. Igati sobilik kingitus kõigile, kes armastavad …
ÕhuvÄrskendi hammasratas
Oled tüdinud igava välimusega tüüpilisest kaubanduses saada olevast lõhnakuusest? Nende aroom kaob ja viskad need lihtsalt prügikasti? Enam mitte. Kaunista oma auto või kingi sõbrale hoopis omapärasem lõhnakuusk, mida saab korduvalt uuesti lõhnastada. Igati sobilik kingitus kõigile, kes armastavad …
JÄÄr
Jäär - kui sa oleksid auto siis näeksime me sind sportautona meist mööda kihutamas. Jäärad on aktiivsed ja impulsiivsed tegutsejad. Nad on julged ja sageli isegi veidi hulljulged. Nende seiklusjanu viib neid sageli põnevatesse paikadesse.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli…
Kaalud
Kaalud - oleksid autona luksusauto. Nad on elegantsed, tasakaalukad ning hindavad silmailu kõrgelt. Neist kiirgub sageli rahu ja kõrgklassile omast elegantsust.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist kujule pulgakese abil mõned tilgad aroomiõli. Lase mõni minut…
Kaksikud
Kaksikud - kui sa oleksid auto siis oleksid sa nutikaid lahendusi täis hübriid. Kaksikud onkiire taibuga ja liikuvad. Nad on nutikad ja lennukate ideedega. Nad on head kohanejad ning manöövedad elus edukalt igas olukorras.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist…
Kalad
Kalad - sina oleksid autona hipiauto. Te hõljute sageli reaalsuse ja unistustemaailma piiril. Kalad on külalislahked ja siirad. Nad on abivalmid ja vastutulelikud.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist kujule pulgakese abil mõned tilgad aroomiõli. Lase mõni mi…
Kaljukits
Kaljukits - sina oleksid autona kindlasti maastur. Kaljukitsed on töökad ja praktilised. Nad ületavad takistusi sihikindlalt ja stabiilselt. Pole kahtlustki, et nad jõuavad seatud sihini.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist kujule pulgakese abil mõned tilgad…
ÕhuvÄrskendi kuusk
Oled tüdinud igava välimusega tüüpilisest kaubanduses saada olevast lõhnakuusest? Nende aroom kaob ja viskad need lihtsalt prügikasti? Enam mitte. Kaunista oma auto või kingi sõbrale hoopis omapärasem lõhnakuusk, mida saab korduvalt uuesti lõhnastada. Igati sobilik kingitus kõigile, kes armastavad …
LÕvi
Lõvi - sina oleksid autona uhke 50-60ndate klassika. Lõvid paistavad seltskonnas alati silma ning on suursuguse olemusega. Nad on staariks sündinud ning armastavad tähelepanu. Mida nad ka ette ei võtaks, neid saadab edu.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist k…
Neitsi
Neitsi - sina oleksid autona tagasihoidlikutes toonides luksusauto. Neitsid ei taha liigselt silma paista, kuid hindavad luksust ja elegantsust. Hindate ka täpsust. Olete kokkuhoidlikud ning teate, millisesse autosse tasub raha investeerida.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomi…
ÕhuvÄrskendi pusle
Oled tüdinud igava välimusega tüüpilisest kaubanduses saada olevast lõhnakuusest? Nende aroom kaob ja viskad need lihtsalt prügikasti? Enam mitte. Kaunista oma auto või kingi sõbrale hoopis omapärasem lõhnakuusk, mida saab korduvalt uuesti lõhnastada. Igati sobilik käsitöö kingitus kõigile, kes arm…
Skorpion
Skorpion - autona oleksid tume toonitud klaasidega limusiin. Skorpionites on salapära, müstilisust. Me ei näe, mis nende sees tegelikult peidus on. Nad hindavad privaatsust ja mõtisklemist, mida ka toonitud klaaside taga peidus olemine võimaldab.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml a…
SÕnn
Sõnn  - kui sa oleksid auto siis oleksid sa üks mugavuste ja kauni disainiga pick-up auto. Sõnnides on jõulisust, praktilisust, sügavust, töökust ja vastupidavust. Samas hindate te ka mugavust ja silmailu.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist kujule pulgakese …
VÄhk
Vähk - sina oleksid autona pereauto. Vähid peavad oma kodu ja pere oluliseks. Samuti ei armasta nad palju kodust eemal viibida. Sõit pere või sõpradega loodusesse on aga lõõgastav.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineerist kujule pulgakese abil mõned tilgad aroom…
Veevalaja
Veevalaja - sina oleksid autona elektriauto. Veevalajates on soov maailma parandada. Neil on innovaatilisi ideid ning on tehnika ja IT peale taipu. Samas hindavad nad kõrgelt inimsuhteid ja väärtustavad nõrgemate abistamist.

Lõhnakuusk on valmistatud vineerist. Kaasas on 1ml aroomiõli. Lisa vineeri…