Hind: 2.0EUR

Sageli teeme kingitusi oma sõpradele, sugulastele ja teistele lähedastele, kuid unustame inimese parima sõbra. See karvane semu on meiega nii õnnelikel hetkedel kui lohutab meid ka halvematel päevadel. Ta ootab meid alati koju, kuid sama palju tahab ka koos meiega seigelda. Vahvate seikluste käigus vajavad, aga tema käpad erilist hoolt ja tähelepanu. Looduslikest koostisosadest käsitöö kingitus on selleks ideaalne.

Kandke käpavaha käpapadjanditele iga kord soovitatavalt 5-10 min enne õue minekut,  jalutuskäiku, mängima ja jooksma minemist ning jahikoertel enne jahile minekut, et see jõuaks korralikult imenduda.Tuppa tulles pese ja kuivata käpad, et eemaldada mustus, sool jms. Vastasel juhul võib koer neid endale sisse lakkuda. Peale käppade puhastamist võid kanda uue õhukese kihi käpavaha käppapadjanditele, et need niisutatud ja hoolitsetud püsiksid. Looduslik käpavaha kaitseb koera käpapadjandeid suvel kuumade pindade, kruusa, liiva jms, talvisel perioodil külma, jää, soola ja kivikeste eest.  

Looduslikest koostisosadest
käpavaha on valmistatud mesilasvahast, kookosrasvast, mandliõlist ja sheavõist. Vaha katab padjandid kaitsva, kuid hingava vahaja kihiga olles samal ajal loomale ohutu. Mesilasvaha on antibakteriaalne ja põletikuvastase toimega. Samuti niisutab ja toidab see käpakesi aidates ära hoida käpapadjandite pragusid ja lõhesid. Tänu mugavale pakendile on hea vaha käppadele kanda ilma, et enda käed sellega kokku saaksid. Pakendis on 4g toodet.

Koostis: mesilasvaha, kookosrasv, mandliõli, sheavõi