Käsitööna valminud imeliselt sametised ja pehmed käekotid. Plastikust "tikkimisriidele" on Alize Velluto lõngaga tikitud/punutud pehme muster. Valida on nii kevadiste pastellsete toonide kui küpsemate toonide vahel. Kena täiendus käekottide kogusse. Tegu on ainueksemplaridega. Kiirematel parem ja suurem valik. Käsitöö kingitus, mis kaunistab iga naist.
KÄekott (15)
Kott on saanud inspiratsiooni eesti lipuvärvdest ning kevad-suvisest helesinisest taevast. Kott ei karju, et on patrioot vaid annab tagasihoidlikult nagu eestlasedki vihje oma päritolust. Käsitöö kingitus sobib kaunistama siniseid toone armastavat naist.

Sametiselt pehme Alize Velluto lõng on punu…
Lisa ostukorvi
KÄekott (4)
Nagu öeldakse lihtsuses peitub võlu. Minimalistliku välimusega käekotid kaunistavad oma lihtsuses ja puhta kujundusega iga riietust. Käsitöö kingitus, mis sobib klassikalist välimust ja lihtsust armastava naise käekottide kogusse.

Sametiselt pehme Alize Velluto lõng on punutud plastikust "tikkimi…
KÄekott (13)
Armsad ja kevadistes toonides pehme pinnaga käekotid sobivad nii väikesele preilile esimeseks käekotiks kui ka kevadtoone armastavale teismelisele. See käekott muudab iga riietuse helgemaks ja nooruslikuks. Sobib nii argiriietuse kui ka pidulikuma outfiti juurde. Armsates toonides käsitöö kingitu…